Marian Glinka

6,5
2 464 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marian Glinka

Marian Glinka to mój krewniak, dletego każdy kto go skrytykuje na tej stronie bedzie mial ze mną doczynienia ( i z całym klanem Glinka :). Posiada niekwestionowany talent, oraz nieodparty urok osobisty ( to u nas rodzinne :). Wystarczy spojrzec na Małgorzate Glinka ( wyborna siatkarka ), Wojciecha Glinka ( znakomity fotograf :), sławnego rosyjskiego kompozytora Mikhali Ivanovich Glinka, czy na mnie - dobrzezapowiadająca się, początkującą gitarzystke :))) Pozdrawiam wszystkich Glinków!!!!!!!!!

Wesna_2

ale ty jestes uboga:| rany skad ty sie wzielas??:/

Yokichi

Cześc mam takiego jednego nienormalnego na osiedlu, mówimy na niego z dupy wychodzi ci Glinka, moze to twój tato?

użytkownik usunięty
Doctor_CayyMan

Ludzie przyluzujcie. Nie widzicie, że to prowokacja? Cavy Man widziałeś go w jakimkolwiek filmie? Znasz osobiście pana Mariana, że się wychylasz?

Wesna_2

wyborne ^^

Wesna_2

po pierwsze to kompozytor mial na mie Michail a nie Mikhali a po drugie to z wszystkimi Glinkami nie mozesz byc spokrewniona bo juz Michail Glinka jest z innej rodziny...

Wesna_2

hej a Kasia Glinka? to tez jakas twoja siostra - kuzynka moze ;>?

Wesna_2

Debilka

Lukininho

debilem jesteś ty o tak

tomucho77

ty za to pi zdo udzielasz się wszędzie... może jesteś też wielbicielem kału na klatę ? bo nie znam faceta który jest hetero, żeby był wielbicielem likierów...

Shaker82

FW jest po to żeby się udzielać ! po co tyloma epitetami rzucasz ? piłeś Sheridana ?

Shaker82

http://pl.wikipedia.org/wiki/Sheridan's

tomucho77

nie musisz wklejać, piłem tego sikacza parę razy bo podali mi do ręki, nie było gdzie wylać. Tak czy siak to napój dla panienek

Shaker82

Znaffco alkoholi do tej pory myślałem że sikaczem jest piwo ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones